Neoprezbiterzy SVD z bł. prymicyjnym w naszje Parafii - 24.05.2015 PDF Drukuj Email
sobota, 16 maja 2015 00:00

There was a problem loading image http://www.werbisci.pl/images/stories/nowosci/2015/swiecenia_pno2015-02.jpg

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH PARAFIAN DO WSPÓLNEJ MODLITWY Z NEOPREZBITERAMI SVD 24.05.2015 R - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - NIEDZIELA - O GODZ. 10:45.

swiecenia_pno2015-02.jpg

O. Adam Brodzik SVD (z lewej) i o. Przemysław Szumacher SVD (z prawej)
(z bpem Jackiem Jezierskim - bpem elbląskim, podczas uroczystości święceń kapłańskich 17.05.2015 r. w Misyjnym Seminarium Duchownym w Pieniężnie).

24.05.2015 r. - ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO - Niedziela - godz. 10:45 będą Oni przewodniczyć Sumie i wygłoszą słowo Boże oraz dzielić się z nami błogosławieństwem prymicyjnym.

W Roku Życia Konsekrowanbanner-rzk-275x190.jpgego dziękujemy Trójjedynemu Bogu za Neoprezbiterów w naszym Zgromadzeniu i naszej Polskiej Prowincji. Polecajmy Ich naszej modlitwie i prośmy by zapał życia zakonnego i kapłańskiego był w nich zawsze autentyczny i żywy dla dobra Kościoła misyjnego. O. Adam został przeznaczony do posługi na Madagaskarze, a o. Przemysław uda się do pracy duszpasterskiej w Kolumbii.

Niech Ich radość stanie się naszą radością, a Ich entuzjazm naszym entuzjazmem we wzrastaniu w wierze, nadziei i miłości. Niech Duch Święty, który jest sprawcą w nas chcenia i działania, Który ożywa Wspólnotę ludzi wierzących w Trójjedynego Boga, przez błogosławieństwo Neoprezbiterów udziela każdemu z nas potrzebnych darów i owoców Jego działania.

Poprawiony: poniedziałek, 25 maja 2015 09:13