Parafia Rzymskokatolicka św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Górnej Grupie

Plan kolędy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Proboszcz   
niedziela, 30 grudnia 2018 22:55

PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH - KOLĘDA AD 2018/2019

Sobota 29 grudnia 2018 r. od godz. 10.00 –BRATWIN
ks. 1 od P. Wrzeszczyńskich do Szkoły
ks. 2 od Szkoły do P. Wedeł

Środa 02 stycznia 2019 r. od godz. 15.00 – NOWE MARZY
ks. 1 od P. Pawłowskich do P. Kropidłowskich (dawniej  P. Laska)
ks. 2 (ul. Piaskowa); od P. Walewander, P. Cackowscy do P. Koseckich.

Czwartek 03 stycznia 2019 r. od godz. 15.00 – MNISZEK
ks. 1 od drogi nr 1
ks. 2 od P. Wilczewskich

Piątek 04 stycznia 2019 r. od godz. 15.00 – MICHALE
Ks. 1 od P. Piesik do Domu Nauczyciela
Ks. 2 od wału – P. Majewskich do P. Stefańskich

Sobota 05 stycznia 2019 r. od godz. 10.00 – MICHALE
ks. 1 od P. Witkowskich do P. Zasadni
ks. 2 od P. Pawskich do P. Świstowskich

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek 07 stycznia 2019 r. od godz. 15.00 – MICHALE
ks. 1 od strony oczyszczalni - od P. Bagińskich w stronę Dragacza do P. Czarneckich.
ks. 2 od P. Koneczniak do P. Langowskich

Wtorek 08 stycznia 2019 r. od godz. 15.00 – MICHALE
ks. 1 od kapliczki P. Bartoś w kierunku byłego POMU do P. Śliwińskich
ks. 2 od P. Malinowskich do P. Kełpińskich

Środa 09 stycznia 2019  r. od godz. 15.00 – MICHALE
ks. 1 od domu P. Ośkiewicz nr 57 w kierunku nowego osiedla do P. Szewczykowskich
ks. 2 od P. Szok, P. Chmielewskich do P. Skomra.

Czwartek 10 stycznia 2019 r. od godz 15.00 DOLNA GRUPA
ks.1. Spacerowa - lewa strona od p. Wasiucionek w dół do końca ulicy.
ks.2. Spacerowa – prawa strona od p. Bartoniów w dół do końca ulicy.

Piątek 11 stycznia 2019 r. od godz. 15.00 DOLNA GRUPA
ks.1. Słoneczna lewa strona do końca ulicy + Leśna
ks. 2. Słoneczna prawa strona do końca ulicy.

Sobota 12 stycznia 2019 r. od godz. 10.00
DOLNA GRUPA
ks. 1,  od P. Huzarek do p. Kałdowskich od wiaduktu „Jedynką” do p. Żurawskich.

STARE MARZY

ks. 2, od ul. Pod Stokami 2 (dawniej dom P. Rogoziewicz) w dół w kierunku autostrady.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Poniedziałek 14 stycznia 2019 r. od godz. 15.00 DOLNA GRUPA
ks. 1. Akacjowa lewa strona do końca ulicy.
ks. 2. Akacjowa prawa strona od p. Kasprzak ( Ośrodek Zdrowia) do końca ulicy.

Wtorek 15stycznia 2019 r. od godz. 15.00  DOLNA GRUPA
ks.1 Sosnowa, Brzozowa, Kwiatowa
ks. 2 Bukowa

Środa 16 stycznia 2019 r. od godz. 15.00 DOLNA GRUPA
ks.1 ul. Ogrodnicza
ks.2  ul. Tartaczna

Czwartek 17 stycznia 2019 r. Nie ma kolędy – Dekanalne spotkanie z ks. Biskupem.

Piątek 18 stycznia 2019 r. od godz. 15.00  DOLNA GRUPA
ks.1 Od  p. Kraińskich do p. Kin
ks. 2 Blok kolejowy + ul. Wrzosowa

Sobota 19 stycznia 2019 r. od godz. 10.00  DOLNA GRUPA
ks.1 od p. Machul, p. Konieczka, p. Tabor
ks.2 od p. Blados do p. Strechlau

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela 20 stycznia 2019 r. – nie ma kolędy

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek 21 stycznia 2019 r. od godz. 15:00 DOLNA GRUPA
ks.1  Nowe Osiedle: Graniczna, Pogodna, Żwirowa, Kościelna
ks.2  Nowe Osiedle: Zaułek, Prosta, Ks. Burdyna, Rzemieślnicza

KOLĘDA 2018/2019 cd.
Wtorek
22 stycznia 201 9 r. od godz. 15:00 Górna GRUPA
ks. 1 ul. Sportowa + Dom Misyjny
ks. 2 ul. Ogrodowa

Środa 23 stycznia 2019 r.  od godz. 15.00  Górna GRUPA
ks.1 ul. Pocztowa, od byłego budynku Policji do P. Zwolickich
ks.2 P. Sawala, Poczta, do P. Goryl

Czwartek 24 stycznia 2019 r. od godz. 15:00  GRUPA Osiedle Wspólnota Mieszkaniowa
ks.1 ul. Wojska Polskiego ( wszystkie numery)
ks.2 ul. 16 Pułk. Ułanów Wielkopolskich nr: 2, 4

Piątek 25 stycznia 2019 r. od godz 15.00   GRUPA Osiedle Wspólnota Mieszkaniowa
ks. 1 ul. Libeckiego nr: 3, 4
ks.2  ul. Libeckiego nr: 5, 7

Sobota 26 stycznia 2019 r. od godz. 10:00 Górna GRUPA
ks.1 ul. Świecka od domu P. Ryszkowskich do P. Wysockich
ks.2 ul. Forteczna, Pańska, P. Targaczewscy, P. Mańczak, do P. Chojnackich.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Poniedziałek 28 stycznia 2019 r. od godz. 15.00  GRUPA  Osiedle Wspólnota Mieszkaniowa
ks. 1 ul. Szarych Szeregów nr: 2, 4, 6
ks. 2. ul. Szarych Szeregów nr: 3, 5, 7             

Wtorek 29 stycznia 2019r. od godz. 15.00     GRUPA
ks. 1 ul. Dworcowa od przejazdu kolejowego PKP + ul. Za torami (cała)
ks. 2 ul. Dworcowa nad pocztą, + 10 + 12

Środa 30 stycznia 2019 r. od godz.15.00 GRUPA
ks. 1 Hallerczyków 3
ks. 2 Hallerczyków 8

Czwartek 31 stycznia 2019 r. od godz. 15:00  GRUPA
ks. 1 Hallerczyków 5, 10
ks. 2 Hallerczyków 12, 14

Piątek 01 luty 20169r. od godz. 15.00  GRUPA
ks.1 ul. Jazdy Polskiej + Hallerczyków 6
ks.2 Hallerczyków 4, 2                                                                      FIN

Poprawiony: sobota, 05 stycznia 2019 17:32
 

Porządek nabożeństw

Msze Święte

 

Niedziela i święta:

7:45

9:30 - Msza Święta dla dzieci z rodzicami

11:00 - Msza Święta - suma

17:OO - Msza Święta

Święta „zniesione" :

10:00, 17:00

Dni powszednie:

17:00

 

Nabożeństwa:

- Nabożeństwa do Matki Bożej fatimskiej - 13. każdego miesiąca
- Nabożeństwa różańcowe
- Nabożeństwa majowe
- Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II - 27. każdego miesiąca

Kancelaria parafialna

Biuro parafialne

 

czynne:

wtorek i czwartek

od godz. 18.00 do godz. 19.00

Środa rano:

od godz. 9.00 do godz. 10.00


Poniedziałek, Sobota i Niedziela: nieczynne

 

Katecheza dla rodziców i chrzestnych:

Piątek godz. 18.00

Sprawy naglące jak np. zgłoszenia pogrzebu

czy udzielenia Sakramentu Namaszczenia Chorych

można zgłaszać poza godzinami urzędowania.