Plan kolędy Drukuj
Wpisany przez Proboszcz   
niedziela, 30 grudnia 2018 22:41

WIZYTY DUSZPASTERSKIE – KOLĘDA  A.D.

 

Sobota 30 grudnia 2019 r. od godz. 10.00 –BRATWIN
ks. 1 od P. Wrzeszczyńskich do Szkoły
ks. 2 od Szkoły do P. Wedeł
……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Czwartek 02 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 – MICHALE
Ks. 1 od P. Piesik do Domu Nauczyciela
Ks. 2 od wału – P. Majewskich do P. Stefańskich

Piątek 03 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 – NOWE MARZY
ks. 1 od P. Pawłowskich do P. Kropidłowskich (dawniej  P. Laska)
ks. 2 (ul. Piaskowa); od P. Walewander, P. Cackowscy do P. Koseckich.

Sobota 04 stycznia 2020 r. od godz. 10.00MNISZEK
ks. 1 od drogi nr 1
ks. 2 od P. Wilczewskich

…………………………………………………………………………………………………………………

Wtorek 07 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 – Dolna Grupa

Ks. 1 ulica, Ogrodnicza
Ks. 2 ulica, Tartaczna

Środa 08 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 – MICHALE
ks. 1 od strony oczyszczalni - od P. Bagińskich w stronę Dragacza do P. Czarneckich.
ks. 2 od P. Koneczniak do P. Langowskich

Czwartek 09 stycznia 2020r. od godz. 15.00 – MICHALE
ks. 1 od kapliczki P. Bartoś w kierunku byłego POMU do P. Śliwińskich
ks. 2 od P. Malinowskich do P. Kełpińskich

Piątek 10 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 – MICHALE
ks. 1 od domu P. Ośkiewicz nr 57 w kierunku nowego osiedla do P. Szewczykowskich
ks. 2 od P. Szok, P. Chmielewskich do P. Skomra.

Sobota 11 stycznia 2020 r. od godz. 10.00 MICHALE
ks. 1 od P. Witkowskich do P. Zasadni
ks. 2 od P. Pawskich do P. Świstowskich

Poniedziałek 13 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 DOLNA GRUPA
ks.1 Od  p. Kraińskich do p. Kin
ks. 2 Blok kolejowy + ul. Wrzosowa

Wtorek 14 stycznia 2020 r. Nie ma kolędy – Dekanalne spotkanie
z ks. Biskupem.

Środa 15 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 DOLNA GRUPA
ks. 1. Akacjowa lewa strona do końca ulicy.
ks. 2. Akacjowa prawa strona od p. Kasprzak ( Ośrodek Zdrowia)
do końca ulicy.

Czwartek 16 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 DOLNA GRUPA
ks.1. Słoneczna lewa strona do końca ulicy + ul. Leśna
ks. 2. Słoneczna prawa strona do końca ulicy.

Piątek 17 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 DOLNA GRUPA
ks.1 Sosnowa, Brzozowa, Kwiatowa
ks. 2 Bukowa

Sobota 18 stycznia 2020 r. od godz. 10.00 DOLNA GRUPA
ks.1 od p. Machul, p. Konieczka, p. Tabor
ks.2 od p. Blados do p. Strechlau

……………………………………………………………………………………………………………………………………

Poniedziałek 20 stycznia 2020 r. od godz. 15.00
DOLNA GRUPA
ks. 1  Od P. Huzarek do p. Kałdowskich od wiaduktu „Jedynką” do p. Żurawskich.
STARE MARZY
ks. 2  Od ul. Pod Stokami 2 (dawniej dom P. Rogoziewicz) w dół w kierunku autostrady.

……………………………………………………………………………………………………………………………..

Wtorek 21 stycznia 2020 r. od godz 15.00 DOLNA GRUPA
ks.1. Spacerowa - lewa strona od p. Wasiucionek w dół do końca ulicy.
ks.2. Spacerowa – prawa strona od p. Bartoniów w dół do końca ulicy.

Środa 22 stycznia 2020 r. od godz. 15:00 DOLNA GRUPA
ks.1  Nowe Osiedle: Graniczna, Pogodna, Żwirowa,
ks.2  Nowe Osiedle: Kościelna 2, Zaułek, Prosta, Ks. Burdyna, Rzemieślnicza

Czwartek 23 stycznia 2020r. od godz. 15:00 Górna GRUPA
ks.1 ul. Pocztowa, od byłego budynku Policji do P. Zwolickich
ks.2 P. Sawala, Poczta, do P. Goryl

Piątek 24 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 Górna GRUPA
ks. 1 ul. Sportowa
ks. 2 ul. Ogrodowa + Dom Misyjny

Sobota 25 stycznia 2020 r. od godz. 10:00 Górna GRUPA
ks.1 ul. Świecka od domu P. Ryszkowskich do P. Wysockich
ks.2 ul. Forteczna, Pańska, P. Targaczewscy, P. Mańczak, do P. Chojnackich.

…………………………………………………………………………………………………………………………………

GRUPA - WIZYTY DUSZPASTERSKIE – KOLĘDA  A.D. 2020

Parafia Św. Teresa od Dzieciątka Jezus Górna Grupa

Czwartek 16 stycznia 2020 r. od godz. 15:00  GRUPA Osiedle Wspólnota Mieszkaniowa
ks.1 ul. Wojska Polskiego nr; 2, 4
ks.2 ul. 16 Pułk. Ułanów Wielkopolskich nr: 2, 4

Piątek 17 stycznia 2020 r. od godz. 15.00  GRUPA Osiedle Wspólnota Mieszkaniowa
ks. 1 ul. Szarych Szeregów nr: 2, 4, 6
ks. 2. ul. Szarych Szeregów nr: 3, 5, 7

Sobota 18 stycznia 2020 r. od godz. 10.00 GRUPA Osiedle Wspólnota Mieszkaniowa
ks. 1 ul. Libeckiego nr: 3, 4, 6
ks.2  ul. Libeckiego nr: 2, 5, 7,

…………………………………………………………………………………………………………………………………..

Poniedziałek 20 stycznia 2020 r. od godz. 15.00 GRUPA
ks. 1 ul. Dworcowa od przejazdu kolejowego PKP + nr 3, 5,7,9 + ul. Za Torem (cała)
ks. 2 ul. Dworcowa nr 8 + 10 + 12

Wtorek 21 stycznia 2020 r. od godz.15.00GRUPA
ks. 1 Hallerczyków 3
ks. 2 Hallerczyków 8

Środa 22 stycznia 2020 r. od godz. 15:00 GRUPA
ks. 1 Hallerczyków 5, 10
ks. 2 Hallerczyków 12, 14

Czwartek 23 stycznia 2020 r. od godz. 15.00  GRUPA
ks.1 ul. Jazdy Polskiej + Hallerczyków 6
ks.2 Hallerczyków 4, 2

Poprawiony: poniedziałek, 13 stycznia 2020 06:08